Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

 

 

 

 

Pomoc w uzyskaniu dotacji

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udziela pomocy finansowej dla osób fizycznych w formie częściowej spłaty kapitału kredytu bankowego przeznaczonego na modernizację lub budowę nowych źródeł ciepła takich jak Kotły na Pellet oraz Pompy Ciepła do C.W.U oraz C.O. Dotacja nie może przekroczyć 40% kosztów kwalifikowanych zadania.

Nasza firma pośredniczy pomiędzy kredytobiorcą, a bankiem i pomaga w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, tak aby maksymalnie ułatwić Państwu całą procedurę. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję szybkiego i skutecznego przeprowadzenia wszelkich niezbędnych formalności.

Nasza Firma istnieje na rynku od 1994r. Specjalizujemy się w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych. Do Każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde wykonane przez nas zlecenie jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość i uczciwość oraz solidność.

 KONTAKT

 

 

Kamieńsk 97-360
ul. gen. W. Sikorskiego 39
damianklekocinski@gmail.com
Kotły, serwis: 600-922-649
Dotacje, wentylacja mechaniczna: 606 438 456

 

 WSPÓŁPRACA