Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

 

 

 

 

Grzejniki podłogowe - ogrzewanie podłogowe

Grzejnik kanałowy to sprawdzony sposób na ogrzewanie pomieszczeń, w których przeszklenia sięgają posadzki - nie zasłania widoków i zapewnia swobodny dostęp do okien. Zaletą wykorzystania w instalacji grzewczej grzejników kanałowych jest też to, że mogą one mieć nawet kilka metrów długości.

Jasne i przestronne wnętrza to obecnie synonim nowoczesności. Duże połacie okien sięgających do samej podłogi zapewniają domownikom piękne panoramiczne widoki oraz odpowiednią ilość światła naturalnego, ale sprawiają także, że tak zaprojektowane pomieszczenie wymaga odpowiedniego ogrzewania. Ponieważ przez okna, zwłaszcza tak duże, uciekać będzie o wiele więcej ciepła niż przez ściany, konieczne jest zniwelowanie tych strat. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest montaż grzejników kanałowych oraz ogrzewania podłogowego.

 

Ogrzewanie podłogowe

stosowane już były w starożytnym Rzymie kiedy kanałami pod podłogą ogrzewano domy.

W obecnych instalacjach powstające ciepło oddawane jest do betonowej wylewki pokryte łatwo przepuszczającą ciepło posadzką. Najczęstszym materiałem wybieranym do podłogówki są rury wielowarstwowe. Mają one wkładkę z aluminium, która zapobiega przenikaniu tlenu do instalacji, a przez to korozji jej metalowych elementów(np. zaworów, odpowietrzników itp.)

Nasza Firma istnieje na rynku od 1994r. Specjalizujemy się w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych. Do Każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde wykonane przez nas zlecenie jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość i uczciwość oraz solidność.

 KONTAKT

 

 

Kamieńsk 97-360
ul. gen. W. Sikorskiego 39
damianklekocinski@gmail.com
Kotły, serwis: 600-922-649
Dotacje, wentylacja mechaniczna: 606 438 456

 

 WSPÓŁPRACA

Please publish modules in offcanvas position.