Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

 

 

 

 

Kotły na Pellet

Są tą najnowocześniejsze i najefektywniejsze urządzenia do spalania paliw stałych . Dzięki automatycznemu rozpalaniu paleniska, stopniowego dozowania pelletów oraz samooczyszczenia się ich obsługa jest minimalna.

Pellet to bardzo wydajne i ekonomiczne paliwo, wykonane ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem odpadów drzewnych. Występuje w postaci granulatu, cechuje go bardzo niski poziom wilgotności i mała ilość popiołu po spaleniu (0,5%), a jego wartość energetyczna wynosi do 19 500 kJ/kg.

Zalety:

  • niski koszt ogrzewania
  • komfortowa i czysta obsługa
  • pełna automatyzacja procesu spalania
  • 100% ekologii
  • niezależność od stale drożejących paliw i energii elektrycznej
 

 

Kotły EG Pellet to jedne z najbardziej bezobsługowych kotłów na pellet w Polsce Paliwo jest dostarczane automatycznie za pomocą aspiratora, kocioł sam dozuje jego ilość na podstawie zapotrzebowania na energię oraz danych ze spalania pochodzących z wbudowanej sondy lambda Mechanizm automatycznego okresowego oczyszczania wymiennika z pyłów uwalnia użytkownika od kłopotliwego czyszczenia kotła w czasie sezonu grzewczego

Nasza Firma istnieje na rynku od 1994r. Specjalizujemy się w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych. Do Każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde wykonane przez nas zlecenie jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość i uczciwość oraz solidność.

 KONTAKT

 

 

Kamieńsk 97-360
ul. gen. W. Sikorskiego 39
damianklekocinski@gmail.com
Kotły, serwis: 600-922-649
Dotacje, wentylacja mechaniczna: 606 438 456

 

 WSPÓŁPRACA

Please publish modules in offcanvas position.