Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

gg 14

  

Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu pozyskiwania:

gg_dota.pngDofinansowań

gg_dota.png

Dotacji

gg_dota.png

Grantów

Wiedza i doświadczenie pozwala naszej firmie rzetelnie przeprowadzić naszych klientów przez cały proces związany z uzyskaniem funduszy. Od złożenia wniosków i pełnej dokumentacji do właściwych instytucji, poprzez pozyskanie, aż do rozliczenia uzyskanego dofinansowania. Nasza pomoc to nie tylko poinformowanie Klienta o zasadach uzyskania dotacji, to przede wszystkim realne działania.

W zależności od dotacji, o której uzyskanie stara się nasz Inwestor, realizujemy szereg różnorodnych czynności, które są uzależnione od rodzaju dotacji.

Program Czyste powietrze:

czyste-pow.png

 Dla naszych Klientów bezpłatnie świadczymy usługi związane z uzyskaniem dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze. Przy uzyskaniu dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze 

Ogólne informacje o programie Czyste Powietrze:

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i zanieczyszczeń. Jej głównym założeniem jest poprawa jakości powietrza zanieczyszczanego przez domy jednorodzinne. Program jest realizowany od 2018 roku, ma być realizowany do 2029r. Program Czyste Powietrze przewiduje również dotacje na pokrycie kwalifikowanych kosztów np. wymiany przestarzałych urządzeń na nowoczesne, proekologiczne systemy grzewcze.

Przedsięwzięcia objęte dofinansowaniem:

W ramach dofinansowania z programu Czyste Powietrze można sfinansować demontaż starych kotłów na paliwa stałe oraz zastąpienie ich urządzeniem takim jak pompa ciepła, która czerpie ciepło z odnawialnych źródeł energii. Dofinansowanie należy się również na fotowoltaikę i instalację kolektorów słonecznych. Program dotacji obejmuje również wymianę okien i drzwi, docieplenie przegród budowlanych oraz montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Kto może uzyskać dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze?

Dofinansowanie z programu Czyste Powietrze przyznawane jest osobom prywatnym posiadającym dom jednorodzinny oraz osobom zamieszkującym lokal z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dlatego jeśli zastanawiają się Państwo nad wymianą starych urządzeń grzewczych na nowocześniejsze, wydajniejsze, tańsze w utrzymaniu i niezatruwające środowiska, to pompy ciepła oraz dotacje mogą Wam to umożliwić.

Obecnie o dotacje w ramach programu Czyste Powietrze mogą ubiegać się jedynie właściciele już istniejących obiektów.

Nasza Firma istnieje na rynku od 1994r. Specjalizujemy się w montażu instalacji grzewczych i sanitarnych. Do Każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każde wykonane przez nas zlecenie jest na najwyższym poziomie. Cechuje nas terminowość i uczciwość oraz solidność.

 KONTAKT

 

 

Kamieńsk 97-360
ul. gen. W. Sikorskiego 39
damianklekocinski@gmail.com
Kotły, serwis: 600-922-649
Dotacje, wentylacja mechaniczna: 606 438 456

 

 WSPÓŁPRACA

Please publish modules in offcanvas position.